Climsom gekoelde matrastopper - persoonlijk ( 70x190 cm )
- Achteraf betalen
- Telefonisch bestellen
- Hoogste kwaliteitsgarantie
De matrastopper of het kussen wordt gekoeld of verwarmd door micro leidingen waar afhankelijk van de door u ingestelde temperatuur gekoeld of verwarmd water doorheen stroomt.
U kunt de temperatuur makkelijk wijzigen door middel van een afstandsbediening.
Anders dan bij een airco kunt u op deze manier uw persoonlijke temperatuur instellen zonder dat uw partner hier last van heeft.
Installatie van de Climsom matrastopper / kussen duurt slechts een paar minuten, en is erg gemakkelijk in gebruik.
De matrastopper stopt klachten als gevolg van RLS of nachtzweten.
(RLS) Restless Legs Syndrome:
De oorzaak van RLS is nog niet helemaal duidelijk. Wel blijkt dat de klachten ontstaan als gevolg van een slechte doorbloeding. Door met deze topper de benen te koelen tijdens de slaap verwijden de bloedvaten en verbetert de doorbloeding waardoor dus ook de klachten verdwijnen of op zijn minst afnemen.Nachtzweten:
Nachtzweten heeft veel verschillende oorzaken en is een natuurlijke reactie van het lichaam om warmte kwijt te raken. Wanneer u slaapt op deze matrastopper kunt u invloed uitoefenen op uw lichaamstemperatuur, waardoor u het zweten kunt voorkomen.
Tevens biedt de matrastopper verlichting bij spierpijn, rugpijn en zware benen.
Spierpijn:
De warmte zorgt voor snel en effectief ontspannen van pijnlijke rug en spieren.Lumbago / rugpijn:
Gebruik de warmte van de matrastopper om met een aangename en efficiënte verwarming de rug te ontspannen en te kalmeren met thermo-therapie.Zware benen:
De koeler instellingen zorgen voor een trippel fysiologisch effect dat snel en de hele nacht voor verlichting zorgt van pijn en stimuleert de bloedsomloop.
De matrastopper heeft ook nog andere voordelen
- Besparing:Reduceert uw verwarming en air-conditioning kosten met maximaal 90 procent.
- Mijten:De topper heeft een natuurlijke en effectieve afschrikking voor huisstofmijt en bedwantsen vanwege de wisselingen in temperatuur.
- Veiligheid:In tegenstelling tot elektrische dekens, beschermt de Climsom u tegen elektriciteit. Het revolutionaire watersysteem in de matrastopper brengt het naar de temperatuur die u wenst.
- Geen koude handen en voetenDe matrastopper of het kussen helpt u afscheid te nemen van een ijskoud bed en koude handen en voeten in de winter.
Nog een Tip: Wanneer u het Climsom kussen tegelijkertijd wilt gebruiken met de matrastopper, dan heeft u nog een splitter en een extra 2 meter slang nodig.
Review voorwaarden
Zie onze review voorwaarden.
Fantastisch apparaat
De Climsom Thermo Matrastopper is een geweldige oplossing wanneer je problemen hebt met je temperatuur in bed. Ik lig al tien jaar op bed en heb het vaak veel te warm. Natuurlijk heb ik gekozen voor een 'koele matras', katoenen lakens en een donzen dekbed. Toch drijf ik mijn bed uit.
De ventilator, die op mijn bed gericht staat, maakt veel geluid. Daarnaast vindt mijn partner het vaak te koud, zodat ik hem uit moet zetten.
Ik heb de Climsom al een aantal weken in gebruik en het is een verademing. Je kunt de temperatuur per graad laten stijgen of dalen. Het apparaat koelt het water, dat gelijk door de topper wordt verspreid. Daardoor voel je vrijwel meteen al het verschil.
Het apparaat maakt wel geluid, maar dat is niet hard. Een zacht 'zoemen' zou ik het willen noemen.
Toen het ineens kouder werd heb ik hem een paar keer warm gezet, wat ook prima werkt. Dus voor mensen die het gauw koud hebben is hij ook geschikt.
Toch heeft het apparaat ook nadelen.
Het is geen goedkoop apparaat. Gelukkig mag je hem testen en binnen 30 dagen terug sturen. Daarnaast heb je twee jaar garantie.
De afstandsbediening moet 'zicht' hebben op het apparaat. Er klinkt een heel zacht piepje wanneer je de temperatuur aanpast. Hoor je het piepje niet, dan moet je op de display bovenop het apparaat kijken. De slang is kort, waardoor het apparaat uit het zicht aan het voeteneind staat. Daar kun je het venster niet zien. Het is dus handig meteen de 2m verlengslang er bij te bestellen. Dan kun je het apparaat plaatsen waar je wilt.
Let op dat je het water-reservoir regelmatig bijvult.
Met de Climsom creëer je je eigen 'klimaatje' waar huisgenoten geen last van hebben.
Even wennen maar kan niet meer zonder
Het was even wennen om de juiste instelling te vinden. Onder de 20 graden is in het begin lekker maar later niet meer. Nu staat hij op 20/21 graden en heb hierdoor geen last meer van een warm matras of zweten. Ook het geluid valt echt mee en de kwaliteit van het apparaat is echt goed. Ik ben heel blij met deze aankoop.
Dat had ik eerder moeten weten! Een echte topper.
Wat een uitkomst. In bed liggen zonder het warm te hebben. Je draait je om en het matras voelt koud/fris aan. Heeeeeerlijk. Voor het slapen gaan de timer aan zetten is heel prettig. Temperatuur prima in te stellen. Een graad of 20/21 is zeer aangenaam.
Binnen 1 dag geleverd, keurig verpakt. Een aanrader om het via Zorgmatras te bestellen.
Heerlijk door slapen!
Ik heb altijd last van warme benen en zweten in bed. Dank zij deze matras slaap ik heerlijk door en wordt ik niet steeds wakker. Heerlijk koel en goed regelbaar met de afstandsbediening. Wat ben ik er blij mee. Dit had ik veel eerder moeten weten. Bedankt Zorgmatras voor dit geweldige product.
Super
Ik ben erg blij met deze thermo matrastopper. Heb nu geen last meer van transpiratie s'nachts.
Ventilator maakt veel herrie
Ik heb de eerste maanden veel profijt gehad van de matrastopper. Zweten was geheel voorbij. Echter na verloop van tijd liep de temperatuur 2 á 3 graden op boven de ingestelde temperatuur. Hierdoor begon de ventilator op een hoog toerental te draaien om af te koelen. Gevolg 2 tot 3 keer per nacht wakker van de herrie. Van alles geprobeerd maar het lukte maar niet om dat geluid terug te brengen. Uiteindelijk matras maar verwijderd. Helaas.
Top product
Ik vond het wel erg duur maar gezien de 30 dagen geld terug garantie heb ik het toch een kans gegeven.
Na een week erop geslapen te hebben vind ik dat het product zijn geld dubbel en dik waard is.
Had ik dit product maar jaren eerder gekocht.
Super !
Perfecte oplossing voor RLS. Ik slaap nu veel beter. Ik ben er erg blij mee !
Fantastisch
Deze topper is echt geweldig. Ik heb nu geen last meer van zweten met slapen. Ben er erg blij mee. Had ik deze topper maar eerder gehad.
Zeet tevreden
Mijn vrouw heeft reeds enkele jaren last van slechte nachten door zware benen en opvliegers als gevolg van de menopauze. Tevens zei ze ook altijd moe te zijn vanaf dat ze opstond totdat ze naar bed ging. Ik ben toen deze thermo – matrastopper tegen gekomen op google. Zonder er echt veel vertrouwen in te hebben maar te hopen op een kleine verlichting, heb ik deze topper gekocht voor haar verjaardag. Mijn vrouw slaapt nu 2 weken op deze topper, en ik overdrijf niet als ik zeg dat haar leven is veranderd. Geen opvliegers meer, ze slaapt de hele nacht door. Ik vind het erg dat ik het bestaan van dit apparaat pas zo laat heb ontdekt. Ik beveel dit product aan iedereen aan die nog aarzelt om het te kopen. Bedankt zorgmatras.
Kan ik gewoon kraanwater gebruiken om de Climsom unit mee te vullen?
Nee, wij adviseren om alleen demiwater (gedemineraliseerd water) te gebruiken voor het vullen van de Climsom! Kraanwater bevat namelijk mineralen die gaan aanzetten tegen de wanden van de microleidingen waardoor deze op de duur gaan verstoppen en de doorstroom van het gekoelde water remmen of zelfs blokkeren. Wanneer er minder doorstroming is heeft dit ook een nadelige invloed op de koel- en verwarm capaciteit van het systeem. Gedemineraliseerd water is in elke supermarkt verkrijgbaar!
Hoe wordt het water gekoeld en hoeveel elektriciteit verbruikt de Climsom gekoelde matrastopper?
Het water wordt gekoeld middels Peltier elementen en het vermogen van de Climsom unit is daardoor slechts 160 watt. Gemiddeld verbruik is minder dan 100 watt per uur. Afhankelijk van uw energie contract kost dit tussen de 2 en 4 cent per uur!
Hoeveel geluid produceert de Climsom gekoelde matrastopper?
De Climsom unit produceert tussen de 40 en 60 db (meer dan een koelkast, minder dan een airco)!
Kan je de koelunit in een kast plaatsen om het geluid te reduceren?
Ja, dat kan, maar bedenk wel dat de maximaal haalbare temperatuur afhankelijk is van de omgevingstemperatuur. Het apparaat blaast namelijk warme lucht uit tijdens het koelen, en in een kleinere ruimte loopt de temperatuur sneller op!
Kun je de matrastopper wassen?
Ja de matrastopper mag worden gewassen in de wasmachine. Om te voorkomen dat de kunststof koppeling stuk gaat tijdens het wassen, dient u een washandje met een elastiek om de koppeling te doen!
Hoelang is de standaard koppelslang die wordt meegeleverd?
De slang die de topper met de machine doet verbinden wordt standaard meegeleverd en is 1 meter lang!
Hoelang is het elektriciteitssnoer van de machine?
De lengte van de netvoedingskabel is 2 meter!
Hoe vaak moet de Climsom unit worden bijgevuld?
Het (demi)water circuleert in een gesloten circuit. Echter zal er door natuurlijk verdamping toch een kleine hoeveelheid water verdwijnen uit het circuit. Hoeveel water er verdwijnt is afhankelijk van de omgevingstemperatuur en de frequentie van het gebruik van het systeem. Bij normaal gebruik zal slechts incidenteel een beetje water moeten worden bijgevuld. Wanneer het water onder een kritiek niveau komt geeft de machine dit aan middels een lampje op het display en een geluidsignaal. Indien mogelijk kan er het beste regelmatig worden gecontroleerd omdat hoe voller het reservoir is hoe beter de prestaties zullen zijn van de machine!
Hoeveel (demi)water gaat er in het systeem?
In de thermocontroller + slangen en topper gaat ongeveer 0,7L water. Demiwater kunt u gewoon in de supermarkt kopen.
Op welke temperatuur kun je de topper instellen?
Op de thermocontroller kun je temperaturen instellen van 8 graden tot 48 graden. Echter met name voor het koelen is deze temperatuur van 8 graden in de regel niet haalbaar. De haalbare temperatuur voor het koelen is afhankelijk van de omgevingstemperatuur. Bij een normale omgevingstemperatuur kan er worden gekoeld tot ongeveer 18 graden. Wanneer het buiten erg warm is en de omgevingstemperatuur begint op te lopen, dan kan het moeilijker worden om de 18 graden te bereiken met de traditionele matrastopper en dan adviseren wij te kiezen voor de 'Climsom Canicule' of de 'Climsom Intense' , deze zijn speciaal voor de warme dagen ontworpen en worden veel kouder.
Het product kan binnen 30 dagen worden geretourneerd. U mag het product testen en gebruiken tijdens deze periode. Mocht u de gekoelde matrastopper willen retourneren, gebruik dan de originele verpakkingen en neem contact op met onze klantenservice voor een retourlabel.
Zie ook onze algemene retourvoorwaarden.
- Voor 16.00u besteld, morgen in huis.
- De matrastopper stopt klachten als gevolg van RLS of nachtzweten.
- Tevens biedt de matrastopper verlichting bij spierpijn, rugpijn en zware benen.
- Climsom gekoeld/verwarmd kussen - Kan tegelijk met of afzonderlijk van de matrastopper worden aangesloten op de unit.
- Climsom 2 meter slang - Om de afstand tussen de control unit en de matrastopper te verlengen.
- Climsom splitter - Is nodig wanneer u het kussen en de matrastopper tegelijk wilt aansluiten op de control unit.
- Extra matrastopper - Als reserve, aanvulling of vervanging.
- Climsom Intense Matrastopper - Voor plaatseljke koeling/verwarming.
- Climsom Canicule (Hittegolf) - Voor een nog betere koeling.
Afmetingen matrastoppers:
C-persoonlijk: 70x190 cm
C-dubbel: 140x190 cm
Afmeting thermo control-unit:
25x30x13 cm (BxLxH)
Afmeting van de standaard meegeleverde koppelslang:
1,5 meter
2 jaar garantie.
De topper en de verbindingsslangen zijn aan de buitenkant gemaakt van katoen. Zachte microleidingen lopen door de hele topper en zorgen ervoor dat het op temperatuur gebrachte water gelijkmatig door de topper wordt verspreid.
Verzending met PostNL
Verzending via PostNL met track&trace. U ontvangt een link om uw pakket te volgen en weet wanneer het bij u wordt geleverd.
Wijzigingen doorgeven voor de bezorging
Pas afleveradres aan en geef bezorgvoorkeuren op via de track&trace pagina van PostNL zolang het pakket nog niet is gesorteerd